Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Jdi na obsah Jdi na menu

Ceník

 Ceny včetně 21% DPH, jehož jsem plátcem.


Biorezonanční působení s Bicom optima                                               


Vstupní (první) sezení                                                                                   2 300,- Kč 

Ergetické testování dysbalancí s následnou harmonizací. Během zhruba 2 hodinového sezení udělám mapování (vyšetření) energetického stavu, zaměříme se na zprůchodnění případných blokád, způsobených nejčastěji jizvami, překyselením, nedostatkem energie, geopatogeními vlivy, stresem ..., dále provedeme frekvenčně/informační podporu vylučovacích orgánů. Pověnujeme se důvodům,které Vás za mnou přivedli a poladíme prioritní disblance, které ukázalo testování. Podle situace se domluvíme na dalším postupu. (doplňková služba BBC scan za příplatek podle typu scanu 300,- Kč expres,  500,- Kč základní) 
Pro děti dospělých klientů a přátel   .......  do 10 let je cena 1200,- Kč,

                                                              .......  do 15 let 1500,- Kč. (jejich délka bývá do 90 min)
 


Následná sezení                                                                                            2 000,- Kč                       
Následná sezení, jejichž délka je cca 2 hodiny, je možné pojmout ve dvou módech.

Systémový přístup: 

Obzvláště u lidí vyčerpaných a chronicky, dlouhodobě rozladěných, doporučuji přístup "systémový", což znamená domluvit se pro začátek na alespoň 3 až 6 sezeních v návaznosti. To znamená v rozestupech zhruba po měsíci. Během těchto sezení vycházíme z výsledků testování a postupně "uklízíme", uvolňnujeme, harmonizujeme, podporujeme co je potřeba. Dále postupujeme podle domluvy. (doplňková služba BBC scan, pokud funguje tak při 1, 4 a 6 sezení jako bonus) Biorezonanci může člověk pro svou podporu používat dlouhodbě

Nárazovky:
Druhý přístup, tak zvané "nárazovky" jsou vhodné pro lidi, kteří jsou v podstatě v pohodě a Bicom u mě berou jako občasné pohýčkání. Tam pak platí, že se mi ozvou "když to na ně přijde" a domluvíme se na termínu.  
 
(doplňková služba BBC scan za příplatek podle typu scanu 300,- Kč expres,  500,- Kč základní) 


U akutních situací, nebo při potřebě častějšího energetického působení, je možné se domluvit (předem, při objednávání) na zkrácená sezeni, kde je pak cena 1200,- Kč/hod, 1800,- Kč/90 min. Tato sezení v sobě vždy zahrnují testování aktuálního stavu pomocí ampulí s frekvenčními vzorky a následnou harmonizaci. (doplňková služba BBC scan za příplatek, podle typu scanu expres 300,- Kč, základní 500,- Kč, samostatně energetický scan BBC nenabízím) 

U všech typů sezení je možné nahrát harmonizaci do kapek, nebo do bioreznanční placičky.  Kapky se přidávají do vody, kterou člověk pije. Placička se nalepí. Obě tato média pak většinou několik dalších týdnů člověka podporují. Jejich cena je 150,- Kč.                                  

..............................................

Všechny ceny jsou smluvní. 
Pokud se domluvíme, nebo  to máme "historicky" jinak
(u stálých klientů, a přátel), tak platí ústně domluvené ceny.
Nemáte-li jasno, jak to spolu máme, zeptejte se. 

                                                                                                                               aktualizováno v listopadu 2023         


Poznámka k cenám.
Většinou za mnou chodí lidé známí a přátelé. Interně jim říkám SPOLUUŽIVATELÉ BICOMU. Někteří mohou chodit pravidelně, někdo přijde když prožívá nějaké náročnější období a někdo si Bicom dopřeje svátečně. Mají své důvody proč za mnou přišli i proč se vracejí.
   
Když se potkám s lidmi, kteří ošetření s Bicomem ještě nezažili, tak vidím, že někteří řeší cenu. Třeba řeknou: "Ale to je drahé." Upřímně mi to je většinou nepříjemné a asi proto jsem v jednom příspěvku napsala následující. " Cena no ... Z jedné strany vás chápu, ale co se dá dělat. Zdravotnictví na podobné metody ještě není připravené, takže pojišťovny na energetická ošetření nepřispívají. Když někdo takový stroj koupí, tak to s příslušenstvím lehce vystoupá na částku přes milon korun a to jsme stále v základu, který se dá rozšiřovat. K tomu je potřeba školení a čas na získání praxe. Určitě to není přístroj typu zapnu, pustím a ono to pracuje samo. Tudíž tomu odpovídá i cena. Třeba já si interně "počítám" 900,- Kč z každého běžného sezení na opotřebení/amortizaci Bicomu a příslušenství, dále tam je můj čas, DPH a další náklady. " Takže je to tak. U sebe v praxi vidím dost lidí, kterým biorezonanční působení pomáhá a tak jim dává smysl se o sebe i tímto způsobem starat. Je to prostě jedna z  možností.

 

Další možnosti použití biorezonance. 

podpora odvykání kouření 

Základní podpora při odvykání kouření (cca 1 hod)                        1 600 Kč 

Základní biorezonanční sezení s programem podpory při odvykání kouření. Je v četně biorezonanční podpory na doma - jedná se o kovovou destičku, ve které je nahrána energetická podpora. Destička se lepí jemnou náplastí na tělo, tam další zhruba 2 až 3 týdny udržuje frekvenční úroveň člověka, tím se znásobuje celkový efekt biorezonance. (při neúspěchu, druhé sezení do týdne zdarma, do měsíce za zvýhodněných podmínek - 400,- Kč

Rozšířená podpora při odvykání kouření (cca 100 min )                 2 000 Kč 
Nadstandartní podpora je v porovnání se základní podporou pro odvykání kouření rozšířena o programy, které více očetřují psychickou stránku. Včetně frekvenční placičky s podporou na doma. Je doporučena u dlouhodobých, náruživých kuřáků a lidí výrazně vystavených stresu. (při neúspěchu, druhé sezení do týdne zdarma, do měsíce za zvýhodněných podmínek - 400,- Kč
 

podpora na dálku - primárně pro stávající klienty 

v případech, jakými jsou například: pobyt v nemocnici, velká vzdálenost, akutní oslabení patogeny, nemožnost dostavit se na sezení ...), nebo i například v době karantény lze vytvořit biorezonanční placičku s nahranými podpůrnými informacemi (bez přítomnosti klienta na Bicomu). 

Cena při  individuálním testování a ladění na dálku 1800,- Kč plus poštovné podle destinace. 
(D
oplňková služba BBC scan za je příplatek 300-500 Kč podle typu scanu expres - základní).

Cena při zkráceném "cíleném" výběru programů, bez náročnějšího testování 800,- Kč plus poštovné podle destinace. Takto se nahrávají například podpůrné programy po úrazu, programy s posílením těla před operací, akutní energetická podpora, nebo podůrné placičky popisované v tomto článku bicom prevence medunka.pdf .

Působení na dálku je "úroveň" pouze pro ty lidi, kteří jsou schopni přijmout, že může fungovat.
Více informací v samostatném odkazu https://www.revitalizacni-centrum.cz/clanky/moznosti/pusobeni-na-dalku/pusobeni-na-dalku.html                                   

podpora HUBNUTÍ  
 
Vstupní konzultace se zaměřením na hubnutí s použitím BICOM   (cca 90 minut) 1800,- Kč 

Biorezonance při podpoře hubnutí nenahradí Vaši snahu. Bude potřeba podívat se a upravit nějaké věci v životosprávě a životním stylu, o čemž si s Vámi jako výživový poradce na sezení popovídám. Biorezonanční podpora v tomto směru může přispět například harmonizací vnitřního prostředí, podporou metabolických procesů, ovlivněním chuti na sladké, snížením vlivu stresu. Po této vstupní konzultaci získáte představu o možnostech, které mám k dispozici a podle toho jak se Vám zamlouvají se domlouváme na dalším postupu.

......................................

POZNÁMKA

Pokud se rozhodnete absolvovat biorezonanci přístrojem BICOM, je dobré abyste věděli, že se jedná o metodu, která pracuje s informačně/energetickými toky v lidském organizmu. Nejedná se o léčbu a diagnostiku klasickou západní medicínou, ale o alternativní způsob, který jí při vzájemném respektování se a spolupráci může účinně doplňovat. Podstatou účinku je působení biopole na regulační subsystémy organismu a cílem je obnovení vnitřní rovnováhy organismu. Což se ve výsledku může projevit aktivováním samoregulačních schopností organismu. 

Svým objednáním se potvrzujete, že jste si tohoto vědomi a s principy metodoy souhlasíte.

Biorezonanční procedury nejsou hrazeny pojišťovnami.
Moje centrum není lékařským pracovištěm, spadá do kategorie wellness.