Jdi na obsah Jdi na menu

CENÍK

služeb pro dospělé návštěvníky.
Ceny v sobě zahrnují 21%DPH, částku na amortizaci přístroje, další náklady a můj osobní čas. 


(Pokud se známe osobně, nebo pokud se jedná o děti a mládež, stanovuji cenu osobního času individuálně. V případě zájmu mě kontaktujte s dotazem.)
 

              energetická harmonizaci pomocí BICOM OPTIMA                                                     
Vstupní mapování a harmonizace organizmu (cca 120 - 150 min)                1 500,- až 1700,- Kč 

Během zhruba 2 hodinového sezení zmapuji aktuální stav energetických toků organizmu, využijeme harmonizační programy k vylaďování toků energií, zaměříme na zprůchodnění energetických blokád způsobených například jizvami, překyselením, nedostatkem energie, geopatogeními vlivy ... provedeme frekvenční podporu vylučovacích orgánů a dořešíme disbalance, které nám ukázalo mapování. Postup je vždy jedinečný, podle výsledku vstupního testování.

I po jednom sezení vnímavější jedinci pociťují změny. Nicméně jedno sezení nemusí postačovat na to, aby si tělo udrželo harmonické nastavení na delší dobu. Pro trvalejší výsledky se doporučuje absolvovat 3 až 5 sezení v návaznosti.

 

Následná biorezonanční sezení podle potřeby       700,- Kč/hod, 1000,-Kč/90 min, 1400,- Kč/2 hod

Následná sezení pokračují v vytestování aktuálního stavu energetického systému, vylaďování organizmu podle výsledku testování. Postup je individuální a délka trvání záleží na domluvě a na tom, co chceme řešit.

Harmonizační programy je možné v průběhu sezení nahrát do informační podporující placičky, nebo kapek, které pomáhají následujících několik týdnů člověka vylaďovat. Cena je 120,- Kč ( není li domluveno jinak připočítává se k cene sezení) 

                                    podpora HUBNUTÍ  
 
s použitím BICOM   (cca 90 minut)                                               1200,- Kč 
Biorezonance při podpoře hubnutí nenahradí Vaši snahu. Změna vždy začíná u Vás jako takových, 
v dodržování výživového plánu a dalších doporučení. Nicméně je mnoho lidí, kterým může biorezonanční podpora výrazně přispět k dosažení vytoužených výsledků, proto ji nabízím. Pomocí přístroje BICOM OPTIMA se dají například harmonizobvat energetické toky v organizmu, ovlivňit chuť na sladké, podpořit metabolické procesy, snížit vliv stresu. To jsou jen příklady programů, které používám u biorezonanční podpory hubnutí.  Postup je individuální a délka trvání záleží na tom, co chceme řešit .

Při sezeních na podporu hubnutí pomocí váhy s bioimpedancí provedeme i měření a základní analýzu Vaší aktuální fyzické kondice - procento tuku v těle, rozložení tuku v těle, množství a rozložení svalové hmoty, množství viscerálního (vnitřního) tuku, % vody, metabolický věk. A pohodoříme o Vašem životním stylu a stravovacích návycích.

     _____________________________________________________________________________________

Ceny nezahrnují platby za výživové doplňky, koktejlová jídla ( I BEZLEPKOVÁ VARIANTA)
a odkyselovací procedury, ty se domlouvají individuálně podle potřeb a možností každého člověka. 
     ____________________________________________________________________________________


                                          podpora odvykání kouření 

Základní podpora při odvykání kouření (cca 1 hod)                                       1 200 Kč 

Základní biorezonanční sezení s programem podpory při odvykání kouření. Je možné si za 120,-Kč dokoupit biorezonanční podporu - které se říká chip, jedná se o kovovou destičku, která se lepí jemnou náplastí na tělo, tam další zhruba 2 až 3 týdny udržuje frekvenční úroveň nahraná při sezení, tím se znásobuje celkový efekt biorezonance. ( pří neúspěchu druhé, identické sezení do měsíce od prvního sezení - zdarma) 

Nadstandartní podpora při odvykání kouření (cca 1,5 hod)                          1 700 Kč 
Nadstandartní podpora je v porovnání se základní podporou pro odvykání kouření rozšířena o programy které hlouběji ošetřují psychickou stránku. Doporučujeme u dlouhodobých kuřáků.


Všechny ceny jsou smluvní, pokud se při konzultaci domluvíme jinak, platí ústně domluvené ceny. 
 

V případě zájmu mě kontaktujte e-mailem: karima.info@seznam.cz

nebo SMS 603 18 14 39 (při bicom sezeních mám telefon odložený) .

whatlieswithin.jpg

 
 
Ing. Karla Růžičková,
IČO: 44872798,
DIČ: CZ 7052192950