Jdi na obsah Jdi na menu

CENÍK

CENÍK služeb pro dospělé návštěvníky 

U biorezonančních sezení v sobě ceny zahrnují 21% DPH, částku na amortizaci přístroje 350,- Kč/hod a můj osobní čas.


(Pokud se známe osobně, nebo pokud se jedná o děti a mládež, stanovuji cenu osobního času individuálně. V případě zájmu mě kontaktujte s dotazem.)

             

služby zaměřené na energetickou harmonizaci pomocí BICOM OPTIM                                                     
Vstupní mapování a harmonizace organizmu (cca 120 - 150 min)         1 500,- až 1700,- Kč 

Během zhruba 2 hodinového sezení zmapuji aktuální stav energetických toků organizmu, využijeme harmonizační programy k vylaďování toků energií, zaměříme na zprůchodnění energetických blokád způsobených například jizvami, překyselením, nedostatkem energie, geopatogeními vlivy ... provedeme frekvenční podporu vylučovacích orgánů a dořešíme disbalance, které nám ukázalo mapování. Postup je vždy jedinečný, podle výsledku vstupního testování.

I po jednom sezení vnímavější jedinci pociťují změny. Nicméně jedno sezení nemusí postačovat na to, aby si tělo udrželo harmonické nastavení na delší dobu. Pro trvalejší výsledky se doporučuje absolvovat 3 až 5 sezení v návaznosti.
 

Následná biorezonanční sezení                                                           700,- Kč/hod

Následná sezení pokračují v přeměření aktuálního stavu energetického systému, vylaďování organizmu po domluvě odstraňování zátěží. Postup je individuální a délka trvání záleží na domluvě a na tom, co chceme řešit .

Individuální harmonizační programy lze po domluvě v průběhu sezení nahrát do informačná placičky, nebo kapek, která pomáhají dalších několik týdnů člověka vylaďovat. Cena je 120,- Kč (připočítává se k cene sezení) 

               služby zaměřené na podporu HUBNUTÍ  

Nezávazná vstupní konzultace              (cca 60 minut)          500,- Kč 
Během této vstupní konzultace s Vámi jako certifikovaná výživová poradkyně pohovořím o vašich stravovacích návycích, motivacích, provedeme měření ze kterého získáme základní analýzu Vaší aktuální fyzické kondice (procento tuku v těle, rozložení tuku v těle, množství a rozložení svalové hmoty, množství viscerálního (vnitřního) tuku, % vody, metabolický věk), dále pomocí strukturovaného dotazníku pohovoříme o Vašem životním stylu a představách. Dozvíte se můj názor na to, co by ve Vašem případě bylo dobré změnit. Představím Vám jak hubnutí ve spolupráci se mnou může fungovat. Na základě této konzultace se rozhodnete, jestli se do hubnutí se mnou pustíte. 
(tato konzultace není s použitím biorezonance přístroje BICOM OPTIMA)  
 

Nezávazná vstupní konzultace EXTRA s použitím BICOM   (cca 90 minut)          1000,- Kč 
Samozřejmně se budeme zabývat vším, co představuji v běžné nezávazné vstupní konzultaci ( základní analýzu Vaší aktuální fyzické kondice - procento tuku v těle, rozložení tuku v těle, množství a rozložení svalové hmoty, množství viscerálního (vnitřního) tuku, % vody, metabolický věk, konzultace, doporučení ) a NAVÍC si Vás "přetestuji" na biorezonančním přístroji Bicom. Díky němu si udělám přesnější představu o stavu vašeho organizmu, zjistím jak to je s Vaším metabolizmem, vytestuji jak jste na tom s překyselením a energeticky odblokuji nejzásadnější blokády. Během naší konzultace pustím cca 20 minutový harmonizační program. Výsledky testování zohledním při svých dalších návrzích.

Následná kontrolní sezení   (cca 45 min)                                         350,- Kč 
zahrnují  změření a posouzení výsledků , konzultace týkající se průběžných úprav vašeho stravovacího plánu.
Bez použití BICOM OPTIMA. Kontrolní sezení u AKTIVNÍCH klientů v programu hubnutí bývá v rámci zákaznického servisu i bezplatné. Záleží na programu, který využíváte. 

 

Biorezonanční sezení pro podporu hubnutí                                                     700,- Kč/hod

Biorezonance při podpoře hubnutí nenahradí Vaši snahu. Změna vždy začíná u Vás jako takových, 
v dodržování výživového plánu a dalších doporučení. Nicméně je mnoho lidí, kterým může biorezonanční podpora výrazně přispět k dosažení vytoužených výsledků, proto ji nabízím. Pomocí přístroje BICOM OPTIMA se dají například harmonizobvat energetické toky v organizmu, ovlivňit chuť na sladké, podpořit metabolické procesy, snížit vliv stresu. To jsou jen příklady programů, které používám u biorezonanční podpory hubnutí.  Postup je individuální a délka trvání záleží na tom, co chceme řešit .
     _____________________________________________________________________________________

 Ceny nezahrnují platby za výživové doplňky, koktejlová jídla ( I BEZLEPKOVÁ VARIANTA)
a odkyselovací procedury, ty se domlouvají individuálně podle potřeb a možností každého člověka. 
     ____________________________________________________________________________________

    


                  služby zaměřené na podporu odvykání kouření 

Základní podpora při odvykání kouření (cca 1 hod)                                       1 200 Kč 

Základní biorezonanční sezení s programem podpory při odvykání kouření. Je možné si za 120,-Kč dokoupit biorezonanční podporu - které se říká chip, jedná se o kovovou destičku, která se lepí jemnou náplastí na tělo, tam další zhruba 3 týdny udržuje frekvenční úroveň nahraná při sezení a tím znásobuje celkový efekt biorezonance. ( pří neúspěchu druhé, identické sezení do měsíce od prvního sezení - zdarma) 

Nadstandartní podpora při odvykání kouření (cca 1,5 hod)                          1 700 Kč 
Nadstandartní podpora je v porovnání se základní podporou pro odvykání kouření rozšířena o programy které hlouběji ošetřují psychickou stránku. Doporučujeme u dlouhodobých kuřáků.


Všechny ceny jsou smluvní, pokud se při konzultaci domluvíme jinak, platí ústně domluvené ceny. 
 

V případě zájmu mě kontaktujte e-mailem: karima.info@seznam.cz

nebo SMS 603 18 14 39 (při bicom sezeních mám telefon odložený) .

whatlieswithin.jpg

 
 
Ing. Karla Růžičková,
IČO: 44872798,
DIČ: CZ 7052192950