Jdi na obsah Jdi na menu
 


BIOREZONANCE s Bicomem

Biorezonance - je moderní metoda přispívající k harmonizaci organizmu.

1ctverecrao_7825_resized.jpg

V Německu je mnohými lékaři, léčiteli a poradci zdravého životního stylu používána od roku 1977. Kombinuje poznatky tradiční čínské medicíny a kvantové fyziky.
Německé přístroje BICOM OPTIMA patří mezi špičku v biorezonanci. Jedná se o vysoce specializovaný přístroj. Pracuje na energetických úrovních s frekvencemi. 

Biorezonanční působení na sobě lidé pociťují různě, podle úrovně své citlivosti. Někdo tyto jemnohmotné procesy téměř nepostřehne, někdo je vnímá jako lepší fyzickou i psychickou kondici, úlevu, povzbuzení, větší jasnost. 

Během biorezonančního sezení se provádí monitoring, analýza a korekce frekvencí (elektromagnetického vlnění) lidského těla. Dalo by se říct energetické vyšetření a následně ošetření. Pokud se při biorezonančním sezení zjistí, že frekvence vysílané Vaším tělem nejsou harmonické, pomůže je BICOM OPTIMA vyladit pomocí "zdravých" frekvencí vyslaných do vašeho těla, tím podpoří možnost opětovného "nastartování" samoregulece.   

Jak biorezonance funguje?

Vždy se jedná o spolupráci člověka, který na sezení přichází, terapeuta a přístroje. Během každého sezení provádím energetické mapování (testování), díky němuž si udělám představu o aktuálním energetickém stavu člověka. Většinou po testování mi klient poví, proč za mnou přichází. Podle toho se nechám dále vést v postupu sezení. Ladící programy vybírám jak podle metodického postupu, tak podle zkušeností z praxe a intuice.  Často používám programy, které harmonizují biopole a vyrovnávají energie meridiánů. Například: uvolnění psychických zátěží, podpora hubnutí, vyrovnání energií, odstraňování energetických blokád, snížení následků stresu, podpora vitality, odrušení vlivu jizev, harmonizace čaker, vyrovnání jinu a jangu, podpora lymfatického systému a vylučovacích orgánů ...  Podrobněji jsem základní systematiku práce s BICOMEM přiblížila v tomto příspěvku: https://www.revitalizacni-centrum.cz/clanky/ke-stazeni/praxe---zkracena-verze.html

Zmenšením množstní zátěží a patologických signálů se vyrovnává biopotenciál lidského těla, což dává prostor k nastartování vlastních tělesných mechanismů vedoucích k regeneraci. 

sch-sud.jpg
Biorezonance, může pomoci i s pestrou škálou zátěží, které oslabují naše organizmy. 

Biorezonance, může pomoci i s pestrou škálou zátěží, které oslabují naše organizmy.

Každý máme určitou míru seberegulace, vnitřní síly, odolnosti a zásoby minerálů, které nám pomáhají zvládat negativní vliv našeho životního stylu.

Někdy se soudek naplní a přeteče tak, jako je ukázáno na obrázku, a tělo pak není schopné pružně zvládat nároky, které na něm vyžadujeme.

Díky biorezonančnímu sezení s pomocí Bicomu, se mnohé zátěže dají zmenšit a v některých případech i eliminovat. Tímto odlehčením získá tělo více energie, díky které se může lépe revitalizovat.

Na optimální harmonizaci je doporučováno 3 až 5 sezení v odstupech zhruba 3 týdny až 2 měsíce (podle stavu organizmu). Počet následných biorezonančních sezení a jejich délka závisí na individuální domluvě, vyladěnosti organizmu a subjektivních pocitech člověka.
Jsou i lidé, kteří přijdou jednou a následně se mi ozvou třeba jednou za půl roku, za rok, když cítí, že by se jim hodily nějaké nové podněty, kontrola a vyladění.

Praktické informace:
V den biorezonančního sezení je vždy doporučeno konzumovat dostatečné množství vody, omezit čas strávených namobilních elektronických zařízeních. 
Není vhodné přijít čerstvě, hodně najezený.
Po sezení bicom harmonizaci je do konce dne doporučeno nepít alkohol, kávu, černý čaj ani žádné další stimulanty. A být v rámci možností bez stresu. 
V době biorezonančního sezení se nemůže používat mobilní telefon. (Nejlépe se úplně vypíná)

Vzhledem ke svému principu tato metoda nemá kontraindikace. Pouze se doporučuje nepřikládat magnetické elektrody, pokud má člověk kardiostimulátor (dají se použít jiné typy elektrod, případně využít možnost ladění na dálku). Z forézních důvodů v prvním trimestru těhotenství. U implantátů není vhodné přímo na ně umisťovat určité typy elektrod.

DOPLNĚNÍ 07/19 - posledního půl roku se má práce velice rozšířila díky skutečnosti, že Bicom přidal možnost pracovat s tak zvanými psychosomatickými sadami. Jedná se o frekvenční vzorky díky kterým je možné vytestovat a harmonizovat energetické nerovnováhy v čakrovém systému člověka na vědomé, podvědomé i nevědomé úrovni. V rámci této oblasti se rozšířilo působení o možnost harmonizace limitujících přesvědčení, strachů a rodinných zátěží ze strany jak otce, tak matky. Vliv těchto sezení je výrazný.

20201023_151526.jpgDOPLNĚNÍ 2020 - v poradně disponuji BBC - bicom body check - automatickým scanem energetockého stavu organizmu. Více informací si přečete: https://www.revitalizacni-centrum.cz/clanky/bbc-bicom-body-check.html   

 


Podtrženo shrunuto, s pomocí BICOM OPTIMA Vám můžu v poradně pomoci například s:

- vytestováním energetického stavu organizmu
- podporou odolnosti při napadení patogeny
- energetickým vyladěním organizmu 
- harmonizací blokád způsobených jizvami

- podporou hubnutí 
- zmírněním vlivu stresu
- vytestováním vhodnosti doplňků 

- odkyselením organizmu 
- podporou při odvykání kouření
- čakrovou harmonizací
- uvolňováním psychodoamtických disharmonií vzniklých přesvědčeními, emocionáními toxiny, rodovými zátěžemi, strachy, traumaty ...

 

Inspirovaná rozhovory se známými jsem v roce 2018 napsala příspěvek, který popisuje mé zkušenosti s biorezonančními sezeními. Můžete si ho zde v PDF verzi stáhnout a přečíst Zamyšlení o BICOMU z roku 2018.pdf  Tento přispěvek byl z roku 2018, od té doby došlo k dalšímu rozšíření mého působení, například o psychosomatická témata, čakrové harmonizace, nové preventivní programy. V rubrice "ke stažení"  můžete najít mnoho zajímavých příspěvků například  "integrace kvalit" , "práce s psychosomatickými sadami"


Zde jsem před lety popsala:  Jak jsem se dostala k biorezonanci - kopie.pdf 

Více o biorezonanci jako takové, diskuzní fórum, zkušenosti..., se můžete dozvědět na stránkách našeho dodavatele BICOMU www.biorezonance.org, nebo  http://www.bicom-optima.cz  . Přístroje BICOM používají i někteří lékaři a veterináři, kteří připouští možnost léčení pomocí frekvencí, proto se na stránkách dodavatele objevují i slova jako pacient, léčení, diagnózy.

Mé centrum je poradenské, proto u nás tato slova nenajdete. Chodí za mnou lidé z různých důvodů, nicméně jste li vážně nemocní, doporučuji Vám pro klid Vaší duše vyhledat ordinaci lékaře, který krom běžné praxe nabízí i biorezonanaci.