Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

ESENCE ženy v pohybu

11. 2. 2024

obrazek-whatsapp--2024-02-10-v-09.19.30_e16c8528.jpg           

         Esence ženy v pohybu,
                           aneb
              energetická údržba

        experimentální lekce/setkání

      úterky 20.2., 12.3., 26.3., 9.4.2024
         ve studiu Karima v Ústí n.L.
                od 18:35 do 19:35

 

OBLEČENÍ: pohodlné, abyste se cítila žensky a mohla se jak hýbat, tak třeba i posedávat na zemi.

Předběžně nějaký pátek v dubnu bychom měly setkání zhruba na 2 až dvě a půl hodinky, jehož součástí by bylo krom toho s čím se budeme potkávat na našich úterních setkáních i sdílení toho, co nám energetická údržba přináší a jedno "speciální" cvičení.

cena (zaváděcí) úterních setkání je 120,- Kč/setkání  
(zvýhodněná pro kurzistky orient.tance s aktivním semestrálním předplatným)

Zájemkyně se mohou domluvit osobně při jakýchkoliv setkáních s Karlou, nebo napsat
na karima.info@seznam.cz, nebo WA či SMS na 603 18 14 39


Více o projektu:

Za posledních 8 let jsem díky biorezonanci strávila několik tisíc hodin energetickými harmonizacemi, povídala si s lidmi o jejich životech. Kolikrát se mě po sezení lidé ptají a co můžu udělat sám/sama pro to, abych si udržel/la lepší náladu, měl/a dost energie ... Mnohdy jim říkám, co sama dělávám. Někdy to i zkusí, ale dost často od toho po pár týdnech upustí. Zároveň v Ústí vedu více než 20let studio orientálního tance a pravidelně několikrát týdně se ženami tančím. A kolikrát se mi stane, že mi řeknou: "Když bych neměla ty kurzy, tak bych asi neměla chuť a disciplinu tancovat si doma."  Tak mě napadlo nabídnout pro začátek několik setkání, kde bychom se zabývaly technikami zaměřenými na "energetickou údržbu". Vycházím i z toho, že je mnohdy podporující samo vědomí, že na CESTĚ nejsme sami.

Jsem přesvědčená, že průběžná energetická údržba může výrazně přispívat ke spokojenosti v běžném životě. Sama pro sebe jí aplikuji dlouhá léta a nyní zřejmně nastal čas toto poznání a zkušenosti sdílet. 

Takže pokud patříte mezi ženy, které věří na

 • energie
 • intuici
 • spiritualitu

Umíte si představit, že tak jako fyzická hygiena může existovat energetická hygiena?

Chtěly byste se potkávat s podobně laděnými ženami v rámci energetické údržby?

Jste vítána.
 

Náplň těchto setkání bude vycházet z kombinace mé dlouholeté práce s pohybem a nehmatatelnými energiemi ... Nejedná se o lekce břišního tance, i když i hýbat se tam budeme.

SMYSLEM “energetické údržby” je

 • hravou formou
 • ​každá za sebe a přitom spolu
 • podporovat své energie

K tomu nám mimo jiné pomůže

 • věnování pozornosti jak svému fyzickému tělu, tak své energii
 • osvojení si technik pro “práci s energií”
 • vzájemná podpora a setkávání s podobně laděnými ženami
 • uvědomění si vlivu emocí na naše životy a možností při jejich zpracování
 • vnímání kouzla a síly naší jedinečnosti

Úplně vidím, jak po naší “údržbě” odcházíme domů OSVĚŽENÉ.

Mám vybráno několik praktických a účinných technik práce s energií, které budeme používat. Budou mezi nimi takové, které si můžete aplikovat i mimo studio i takové, u kterých je výhodou práce ve skupině a skupinová podpora.

Jak to celé vzniklo?

Za poslední měsíce se mi párkrát stalo, že jsem se bavila se ženami "v civilu", nebo u Bicomu a ony mi říkaly, že se jim líbí můj pohybový projev, moje gesta, nebo třeba jen provlnění hrudníku, kterým jsem dokreslila nějaké své vyprávění.

Ale také říkaly, že je orientální tance (které 20let lektoruji) úplně nelákají, nebo třeba nevěří, že by je zvládly, nebo že mají nějaké pohybové limity ... , ale přes to všechno by ty pohyby rády zkusily, a třeba si je osvojily. Že jsou krásně ženské. A také, že je baví moje "seberozvojové koníčky", práce s energií a další témata o kterých se s nimi bavívám přibiorezonanci a jestli bych to nemohla tak nějak spojit ... Jiné ženy si mi třeba posteskly, že dost věcí s duchovní tematikou sledují na netu, ale že osobně neznají moc lidí, se kterými by si o tom mohly povídat, aniž by je nebraly za zvláštní. 
Nechala jsem ty myšlenky a podněty na sebe působit a začla přicházet inspirace.

                                               Tudíž Vás tímto svolávám na “ENERGETICKOU ÚDRŽBU”

snimek-obrazovky--111-.png


A “holky” přestože mám v mnoha “cvičeních” jasno, tak přiznávám, že jsem trochu nervózní ... A proč? No protože je to pro mě v této formě nové, nikdy jsem to takto nedělala ... takže se dostávám mimo svou zónu pohodlí. Jak by řekli anglicky "Out of the box" , "Mimo krabici"což se u nás moc nepoužívá, ale mě se to líbí. Když jsem hledala podobný ekvivalent tak mi u nás nejlépe sedí "Mimo zajeté koleje". Tak vzhůru za dobrodružstvím.

Jedno z hesel, které nás budou provázet je: V úctě k našim kořenům, i tomu, co nás přesahuje.

 

Poznámka 1: Tuto uputávku v tuto chvíli nebudu dávat na sítě typu FB a dělat na ní cílenou reklamu, věřím, že je v mémokolí dost podobně laděných žen. Nicméně pokud máte ve svém okolí kamarádku o které víte, že by podobná setkání ocenila, můžete jí o energetické údržbě říct.

Poznámka 2: pro muže. Proč je moje "eneregtická údržba" jen pro ženy? Milí muži, ne že bych na Vás nemyslela, nicméně v tuto chvíli je podsatnou částí "energetické údržby" moje praxe z vedení lekcí břišních tanců a opravdu si nedovedu představit jak jste na setkání energetické údržby a já říkám: "Tak a teď se krásně narovnáme, uvědomíme si hrudník a s jemným pohupováním pánve vydáme do prostoru ... " jako fakt ne.