Jdi na obsah Jdi na menu

CENÍK

                                    CENÍK služeb z mé nabídky
                         v Ústí nad Labem pro dospělé návštěvníky 

                                                     

podpora HUBNUTÍ  

Nezávazná vstupní konzultace                                       (cca 60 minut)          500,- Kč 
Během této vstupní konzultace s Vámi jako certifikovaná výživová poradkyně pohovořím o vašich stravovacích návycích, motivacích, provedeme měření ze kterého získáme základní analýzu Vaší aktuální fyzické kondice (procento tuku v těle, rozložení tuku v těle, množství a rozložení svalové hmoty, množství viscerálního (vnitřního) tuku, % vody, metabolický věk), dále pomocí strukturovaného dotazníku pohovoříme o Vašem životním stylu a představách. Dozvíte se můj názor na to, co by ve Vašem případě bylo dobré změnit. Představím Vám jak hubnutí ve spolupráci se mnou může fungovat. Na základě této konzultace rozhodnete, jestli se do hubnutí se mnou pustíte. 
(tato konzultace není s použitím biorezonance přístroje BICOM OPTIMA)  
 

Nezávazná vstupní konzultace EXTRA s použitím BICOM   (cca 90 minut)          1000,- Kč 
Samozřejmně se budeme zabývat vším, co představuji v běžné nezávazné vstupní konzultaci ( základní analýzu Vaší aktuální fyzické kondice - procento tuku v těle, rozložení tuku v těle, množství a rozložení svalové hmoty, množství viscerálního (vnitřního) tuku, % vody, metabolický věk, konzultace, doporučení ) a NAVÍC si Vás "přetestuji" na biorezonančním přístroji Bicom. Díky němu si udělám přesnější představu o stavu vašeho organizmu, zjistím jak to je s Vaším metabolizmem, vytestuji jak jste na tom s překyselením, a během naší konzultace pustím cca 20 minutový harmonizační program. Výsledky testování zohledním při svých dalších návrzích.

Následná kontrolní sezení   (cca 45 min)                                         350,- Kč 
zahrnují  změření a posouzení výsledků , konzultace týkající se průběžných úprav vašeho stravovacího plánu.
Bez použití BICOM OPTIMA. Kontrolní sezení u AKTIVNÍCH klientů v programu hubnutímůže být v rámci zákaznického servisu i bezplatné. Záleží na programu, který využíváte. 


Tyto ceny nezahrnují ceny výživových doplňků, koktejlových jídel ( I BEZLEPKOVÁ VARIANTA) a odkyselovacích procedur, ty se domlouvají individuálně podle potřeb a možností každého člověka. 
 

Biorezonanční sezení pro podporu hubnutí                                                     700,- Kč/hod

Biorezonance při podpoře hubnutí nenahradí Vaši snahu. Změna vždy začíná u Vás jako takových, 
v dodržování výživového plánu a dalších doporučení. Nicméně je mnoho lidí, kterým může biorezonanční podpora výrazně přispět k dosažení vytoužených výsledků, proto ji nabízím. Pomocí přístroje BICOM OPTIMA se dají například harmonizobvat energetické toky v organizmu, ovlivňit chuť na sladké, podpořit metabolické procesy, snížit vliv stresu. To jsou jen příklady programů, které používám u biorezonanční podpory hubnutí.  Postup je individuální a délka trvání záleží na tom, co chceme řešit .

 

                           BIOREZONANČNÍ SEZENÍ k harmonizaci organizmu                                      

Vstupní mapování a harmonizace organizmu (cca 120 min)                            1 700,- Kč

Během úvodního sezení v délce 120 minut provedeme harmonizační program k vylaďování energetických toků a zmapujeme jejich aktuální stav,  dále se zaměříme na zprůchodnění energetických blokád způsobených například jizvami, překyselením, provedeme frekvenční podporu a dořešíme disbalance, které nám ukázalo mapování.
Ke konci sezení se domlouváme na dalším individuálním postupu. Pro trvalejší výsledky se doporučuje absolvovat 3 až 5 sezení s rozestupem cca 3 týdnů až měsíce.

 

Následná biorezonanční sezení                                                      700,- Kč/hod

Následná sezení pokračují v přeměření aktuálního stavu energetického systému, vylaďování organizmu po domluvě odstraňování zátěží. Postup je individuální a délka trvání záleží na domluvě a na tom, co chceme řešit .

 

  • ANTINIKOTINOVÝ PROGRAM

Základní podpora při odvykání kouření (cca 1 hod)                                       1 200 Kč 

Základní biorezonanční sezení s programem podpory při odvykání kouření. Je možné si za 120,-Kč dokoupit biorezonanční podporu - které se říká chip, jedná se o kovovou destičku, která se lepí jemnou náplastí na tělo, tam další zhruba 3 týdny udržuje frekvenční úroveň nahraná při sezení a tím znásobuje celkový efekt biorezonance. ( pří neúspěchu druhé, identické sezení do měsíce od prvního sezení - zdarma) 

Nadstandartní podpora při odvykání kouření (cca 1,5 hod)                          1 700 Kč 
Nadstandartní podpora je v porovnání se základní podporou pro odvykání kouření rozšířena o programy které hlouběji ošetřují psychickou stránku. Doporučujeme u dlouhodobých kuřáků.


Všechny ceny jsou smluvní, pokud se při konzultaci domluvíme jinak, než je uvedeno v ceníku, platí ústně domluvené ceny. 

 

V případě zájmu mě kontaktujte e-mailem: karima.info@seznam.cz

nebo SMS 603 18 14 39 (při bicom sezeních mám telefon odložený) .

Ing. Karla Růžičková, IČO: 44872798, DIČ: CZ 7052192950