Jdi na obsah Jdi na menu

VYROVNÁNÍ

vyrovnání za služby pro dospělé návštěvníky.
 

energetická harmonizaci pomocí BICOM OPTIMA                                                     
Vstupní mapování a harmonizace organizmu                   1 620,- Kč  ( s informačním médiem)       
 (doplňková služba BBC scan za příplatek 300-500-800 Kč podle typu scanu expres - základní - kompletní )                              

Během zhruba 2 hodinového sezení zmapuji aktuální stav energetických toků organizmu, využijeme harmonizační programy k vylaďování toků energií, zaměříme na zprůchodnění energetických blokád způsobených například jizvami, překyselením, nedostatkem energie, geopatogeními vlivy, stresem ... provedeme frekvenční podporu vylučovacích orgánů a dořešíme disbalance, které nám ukázalo mapování. Postup je vždy jedinečný, podle výsledku vstupního testování.

Harmonizační programy z vašeho sezení nahrávám do informačníího média, což může být podporující placička, která se nalepí na tělo, nebo kapky. Tato média pomáhají následujících několik týdnů člověka vylaďovat. 


Následná sezení 
 I po jednom sezení  pociťují vnímavější jedinci změny. Nicméně jedno sezení nemusí postačovat na to, aby si tělo udrželo harmonické nastavení na delší dobu. Obzvláště u chronicky, dlouhodobě rozladěných lidí.
Pro trvalejší výsledky se doporučuje absolvovat 3 až 5 sezení v návaznosti (nejlépe v běžné délce cca 2 hodiny za 1400,- Kč plus 120,- Kč podpůrná placička ). Tato sezení v sobě zahrnují testování aktuálního stavu a následnou harmonizaci.
 (doplňková služba BBC scan za příplatek 300-500-800 Kč podle typu scanu expres - základní - kompletní ) 
U akutních situací, nebo při potřebě častějšího energetického působení je možné se domluvit (předem, při objednávání) na zkrácená sezeni, kde je pak cena 700,- Kč/hod, 1000,- Kč/90 min plus 120,- Kč harmonizační placička.

Biorezonanci může člověk pro svou podporu používat dlouhodbě

 

podpora na dálku - bez osobní přítomnosti - přednostně pro stávající klienty

ve případech, jakými jsou například: pobyt v nemocnici, velká vzdálenost, akutní oslabení patogeny, nemožnost dostavit se na sezení ...), nebo i například v době karantény lze vytvořit biorezonanční placičku s nahranými podpůrnými informacemi (bez přítomnosti klienta na Bicomu)  Cena při  individuálním testování a ladění na dálku 1400 Kč plus poštovné podle destinace a frekvenční placička (120,- Kč) .  (Tato cena nezahrnuje automatické vyhodnocení energetického stavu za pomoci nadstavbového přístroje BBC - Bicom body check. Doplňková služba BBC scan za je příplatek 300-500-800 Kč podle typu scanu expres - základní - kompletní.

Cena při zkráceném "cíleném" výběru programů, bez náročnějšího testování 600,- Kč plus poštovné podle destinace a frekcenční placička (120,-Kč) Takto se nahrávají například podpůrné programy po úrazu, programy s posílením těla před operací, akutní energetická podpora, skupinové podpůrné placičky, nebo podůrné placičky popisované v tomto článku bicom prevence medunka.pdf .
Více informací v samostatném odkazu https://www.revitalizacni-centrum.cz/clanky/pusobeni-na-dalku.html

                                    

podpora HUBNUTÍ  
 
Vstupní konzultace se zaměřením na hubnutí s použitím BICOM   (cca 90 minut) 1200,- Kč 

Biorezonance při podpoře hubnutí nenahradí Vaši snahu. Změna vždy začíná u Vás jako takových, 
v dodržování výživového plánu a dalších doporučení. Nicméně je mnoho lidí, kterým může biorezonanční podpora výrazně přispět k dosažení vytoužených výsledků, proto ji nabízím. Pomocí přístroje BICOM OPTIMA se dají například harmonizobvat energetické toky v organizmu, ovlivňit chuť na sladké, podpořit metabolické procesy, snížit vliv stresu. To jsou jen příklady programů, které používám u biorezonanční podpory hubnutí. Postup je individuální a délka trvání naší "spolupráce" záleží na tom, co chceme řešit .

Při sezeních na podporu hubnutí pomocí váhy s bioimpedancí provedeme i měření a základní analýzu Vaší aktuální fyzické kondice - procento tuku v těle, rozložení tuku v těle, množství a rozložení svalové hmoty, množství viscerálního (vnitřního) tuku, % vody, metabolický věk. A pohodoříme o Vašem životním stylu a stravovacích návycích. 

     _____________________________________________________________________________________

Ceny nezahrnují platby za výživové doplňky, koktejlová jídla ( I BEZLEPKOVÉ a VEGANSKÉ VARIANTY)
a odkyselovací procedury, ty se domlouvají individuálně podle potřeb a možností každého člověka. 
     ____________________________________________________________________________________
 

 

podpora odvykání kouření 

Základní podpora při odvykání kouření (cca 1 hod)                                       1 320 Kč 

Základní biorezonanční sezení s programem podpory při odvykání kouření. Jevčetně biorezonanční podpory - které se říká chip, jedná se o kovovou destičku, která se lepí jemnou náplastí na tělo, tam další zhruba 2 až 3 týdny udržuje frekvenční úroveň nahraná při sezení, tím se znásobuje celkový efekt biorezonance. ( pří neúspěchu druhé, sezení do týdne zdarma, do měsíce za zvýhodněných podmínek ) 

Nadstandartní podpora při odvykání kouření (cca 1 hod 20 min )                          1 700 Kč 
Nadstandartní podpora je v porovnání se základní podporou pro odvykání kouření rozšířena o programy které hlouběji ošetřují psychickou stránku. Doporučujeme u dlouhodobých kuřáků.

 

Ceny v sobě zahrnují 21%DPH
Všechny ceny jsou smluvní, pokud se při konzultaci domluvíme jinak, platí ústně domluvené ceny. 
 

V případě zájmu mě kontaktujte e-mailem: karima.info@seznam.cz

nebo SMS 603 18 14 39 (při bicom sezeních mám telefon odložený) .

whatlieswithin.jpg

 
 
Ing. Karla Růžičková,
IČO: 44872798,
DIČ: CZ 7052192950