Jdi na obsah Jdi na menu

SEMINÁŘE UL

           SEMINÁŘE a SETKÁVACÍ akce na kterých se podílím 

AKTUÁLNĚ nás čeká:

           7.dubna 2019 od 10 do 17 hodin seminář jak se v životě více RADOVAT

     Od podzima 2018, kdy jsem se zůčastnila semináře s přechodem po žhavých uhlíkách jsem začala spolupracovat s transformační terapeutkou Zdenkou Zen Miarkovou.
Její styl práce mě velice oslovil a vnímám jakou hodnotu může přinášet lidem, které zajímá jejich duchoví růst. Podrobnosti najdete na mém tanečním webu:

 http://www.karima.at/clanky/zdenka-zen-miarkova-v-karime.html
 
Akce, které máme za sebou:
 
bazar.jpg29.března 2019 proběhl Karima Bazar oblečení a nově i KNIH - tradiční společenská událost, při které se sejdeme, povídáme, vybíráme, přinášíme, odnášíme ... Díky iniciativě Dášy a Ivety, které jsou dušemi této akce, můžeme provětrat své skříně a přinést to, co nám již není, nesluší, nesedí ... prostě leží a zabírá místo a třeba by se to mohlo hodit někomu dalšímu. Většinou se jedná o dámské a dětské oblečení, boty, kabelky, pásky, ale sem tam se sejdou i nějaké pánské věci. Oblečení bývá všeho druhu i třeba kabáty, kalhoty, kostýmky, a někdy i plesové šaty ... prostě co kdo vyřazuje. Přinesené oblečení se orientačně roztřídí podle velikostí. Kdo přijde, se může podívat, vyzkoušet a odnést. Je jed
no kolik kdo přinese a kolik odnese i jestli tam bude celou dobu bazaru, nebo jen na skok. Za nic neplatí.  Co zbyde, odvezou ženy do azylového domu, pro další použití. Takže máme i dobrý pocit, že to co chceme poslat dál, může být využito. A věkově? Většinou se tam sejdou i nějaké děti , sem tam se objeví slečny co si vyberou něco na oživení svého šatníku a jsou rády, že za to nemusí utrácet a pak všehochuť z řad tanečnich a spřízněných duší  ... prostě ženy od poupat po šípky ... Každý může přinést něco na zub, uvaří se čaje, káva a jen tak jsme...  (bez rezervací)
 
 
       -----------------------------------------------------------------------------------------

20171105_133319.jpgOrientální tanec i pro začátečnice - kurzy začínají od října 2018 - pokračují i v roce 2019. Nové kurzy pro začátečnice budeme otevírat opět na podzim.
Už máte ten SVUJ oblíbený pohyb, jako poradkyně zdravého životního stylu lidem pohyb doporučuji. Tím mým je orientální tanec. Za 15 let, které jsem lektorkou věřím, že  má velikou hodnotu, kterou by mohlo využít mnoho Ústečanek. Ať už kvůli fyzickému pohybu, podpoření své ženskosti, relaxaci, posílení zádového svalstva, pro radost … 
 Více o tanečním studiu, kurzech, vystoupeních najdete na webu www.karima.at, nebo FB Karima Ústí 
                                                   Děkuji za další šíření. Karla
Přihlašování, nebo případné dotazy pomocí SMS tel. 603 18 14 39                             
Článek, který jsme o tanci před pár lety napsala si můžete přečíst zde:   http://www.karima.at/file/80/enterul-07-08-201538.jpg

    ------------------------------------------------------------    

u-kar0118_12.jpgVýživa a vaření s Karlou

          S tématy výživa, pestrost stravy, hubnutí, odkyselování, motivace, odstraňování blokád, výživnost potravin, doplňky, biorezonance, podpora oslabeného organizmu, kvalita surovin … proto jsem na jaře 2018 dělala cyklus přednášek a praktických ukázek.
                                            
    Ve své poradně často vídám, jak velký zmatek mají lidé v tom, které potraviny nám co poskytují, oriznute.jpgco s čím kombinovat, jak oživit svůj běžný jídelníček, jak se vyznat v široké nabídce v obchodech, jak se vaří a využívají suroviny z tak zvané Zdravé výživy, kolik čeho jíst …  tak jsem se rozhodla udělat tento cyklus přednášek a praktických seminářů. Věřím, že mnohým lidem může být zajímavou inspirací, když se podělím s tím, co jsem za 25 let své praxe posbírala. Na záznam části jednoho z praktických kurzů vaření s Karlou se můžete podívat na tomto odkazu: https://vimeo.com/266383172
 

O mém individulálním výživovém poradenství, podpoře hubnutí a biorezonanci se dočtete po rozkliknutí jednotlivých kategorií v menu stránek. 


      prednasky.jpg