Jdi na obsah Jdi na menu

BIOREZONANCE

 

Biorezonance - je moderní metoda přispívající k harmonizaci organizmu.

1ctverecrao_7825_resized.jpg   

V Německu je mnohými lékaři, léčiteli a poradci zdravého životního stylu používána od roku 1977. Kombinuje poznatky tradiční čínské medicíny a kvantové fyziky.
Německé přístroje BICOM OPTIMA patří mezi špičku v biorezonanci. Jedná se o vysoce specializovaný přístroj. Pracuje na energetických úrovních s frekvencemi. 

 

 

Jak biorezonance funguje?

Zjednodušeně řečeno se jedná o spolupráci terapeuta a přístroje. Osobně během úvodu sezení provádím energetické mapování, díky němuž si udělám představu o aktuálním energetickém stavu jednotlivých meridánů, o tom které zátěže a blokády jej ovliňují. Samozřejmně si po svém testování s člověkem popovídám, proč za mnou přichází. Podle toho se nechám dále vést v postupu sezení. Po testování přecházíme k harmonizační části sezení. Programy vybírám jak podle metodického postupu, tak podle zkšeností z praxe a intuice. Přístroj i sám o sobě v rámci jednotlivých programů pomocí elektrod snímá energetické signály z lidského těla. Sejmuté signály frekvenčně analyzuje, ty které vyhodnotí jako disharmonické, následně frekvenčně harmonizuje a dává tělu k dispozici. Tím tělo posiluje, podporuje spouštění autoregulece, uvolňuje blokády v proudění energie a tím snižuje vliv patologických frekvencí.

BICOM OPITMA má v sobě i přednastavené wellness programy. Jedná se o programy, které harmonizují biopole a vyrovnávají energie meridiánů. Například: uvolnění psychických zátěží, podpora hubnutí, vyrovnání energií, odstraňování energetických blokád, program na snížení následků stresu, podpora vitality, odrušení vlivu jizev, harmonizace čaker, vyrovnání jinu a jangu, harmonizaci proudění energie v meridiánech, podpora při odvykání kouření. Také umožňuje testování vhodnosti výživových doplňku a potravin.  

Zmenšením počtu patologických signálů v organismu pomocí biorezonančního přístroje Bicom OPTIMA se vyrovná biopotenciál lidského těla a tím dochází i k nastartování vlastních tělesných mechanismů vedoucích k regeneraci. Technologie biorezonance pracuje pouze s člověku vlastními signály.

DOPLNĚNÍ 07/19 - posledního půl roku se má práce velice rozšířila díky skutečnosti, že Bicom přidal možnost pracovat s tak zvanými psychosomatickými sadami. Jedná se o frekvenční vzorky díky kterým je možné vytestovat a harmonizovat energetické nerovnováhy v čakrovém systému člověka na vědomé, podvědomé i nevědomé úrovni. V rámci této oblasti se rozšířio působení o možnost harmonizace limitujících přesvědčení, strachů a rodinných zátěží ze strany jak otce, tak matky. Vliv těchto sezení je výrazný. (konec doplnění)

sch-sud.jpg
Biorezonance, může pomoci i s pestrou škálou zátěží, které oslabují naše organizmy. Každý máme určitou míru seberegulace, vnitřní síly, odolnosti a zásoby minerálů, které nám pomáhají zvládat negativní vliv našeho životního stylu. Někdy se soudek naplní a přeteče tak, jako je ukázáno na obrázku, a tělo pak není schopné pružně zvládat nároky, které na něm vyžadujeme. Díky biorezonančnímu sezení s pomocí Bicomu, se mnohé zátěže dají zmenšit a v některých případech i eliminovat. Tímto odlehčením získá tělo více energie, díky které se může lépe revitalizovat.

 

Jak se postupuje?
Během úvodního sezení v délce zhruba 120 minut se provádí biorezonanční mapování energetického pole, prvotní odrušení zátěží a blokád, odrušení energetického vlivu jizev, základní harmonizace toho co se vytestuje. Člověk, který za mnou přijde má prožitek a může si na frekvenční vylaďování udělat svůj názor. Pokud se mu můj styl práce zamlouvá a dává mu smysl, domlouváme se na dalším postupu. 
Na optimální harmonizaci je doporučováno několik sezení v odstupech zhruba 3 týdny až 2 měsíce (podle stavu organizmu). Počet následných biorezonančních sezení a jejich délka závisí na individuální domluvě, vyladěnosti organizmu a subjektivních pocitech člověka.
Jsou i lidé, kteří přicházejí třeba jednou za půl roku, když cítí, že by se jim vyladění hodilo.

V den biorezonančního sezení je vždy doporučeno konzumovat dostatečné množství vody, po sezení nepít alkohol, kávu, černý čaj ani žádné další stimulanty. A být v rámci možností bez stresu. Není vhodné přijít čerstvě, hodně najedený.
   V době biorezonančního sezení se nemůže používat mobilní telefon. (Nejlépe se úplně vypíná)

Na závěr krátké shrnutí. Během biorezonančního sezení se provádí monitoring, analýza a korekce frekvencí (elektromagnetického vlnění) lidského těla. Pokud se při biorezonančním sezení zjistí, že frekvence vysílané Vaším tělem nejsou harmonické, pomůže je BICOM OPTIMA vyladit pomocí "zdravých" frekvencí vyslaných do vašeho těla, tím podpoří možnost opětovného "nastartování" samoregulece.   

S pomocí BICOM OPTIMA Vám můžu v poradně pomoci například s:

- vytestováním energetického stavu organizmu
- energetickým vyladěním organizmu 
- harmonizací blokád způsobených jizvami

- podporou hubnutí 
- zmírněním vlivu stresu
- vytestováním vhodnosti doplňků 

- podporou energie
- odkyselením organizmu 
- podporou při odvykání kouření
- čakrovou harmonizací ...
- uvolňování psychodoamtických disharmonií vzniklých přesvědčeními, emocionáními toxiny, rodovými zátěžemi a strachy

Inspirovaná rozhovory se známými jsem napsala příspěvek, který popisuje mé zkušenosti s biorezonančními sezeními. Můžete si ho v PDF verzi přečíst ZDE Tento přispěvek je nyný (07/19) cca rok starý a od té doby došlo kdalšímu rozšíření mého působení o již zmiňované psychosomatická témata. 

Občas vložím i nějaký příspěvek, zamyšlení, postřeh na FB Naše revitalizace, ale většinou na to nemám časoprostor, to samé se týká aktualizování webových stránek. Sázím na nadčasovost obsahu. 

Více o biorezonanci jako takové, diskuzní fórum, zkušenosti..., se můžete dozvědět na stránkách našeho dodavatele BICOMU www.biorezonance.org, nebo  
http://www.bicom-optima.cz  . Přístroje BICOM používají i někteří lékaři a veterináři, kteří připouští možnost léčení pomocí frekvencí, proto se na stránkách dodavatele objevují i slova jako pacient, léčení, diagnózy.

Naše centrum je poradenské, proto u nás tato slova nenajdete. 
Chodí za mnou lidé z různých důvodů, nicméně jste li vážně nemocní, doporučuji Vám pro klid Vaší duše vyhledat ordinaci lékaře, který krom běžné praxe nabízí i biorezonanaci. 
Osobně biorezonanci věřím, proto ji používám v rámci našeho wellness vylaďování.
Zde jsem popsala :  Jak jsem se dostala k biorezonanci - kopie.pdf 

 

Vzhledem ke svému principu tato metoda nemá kontraindikace. Pouze se doporučuje nepřikládat magnetické elektrody, pokud má člověk kardiostimulátor (dají se použít jiné typy). Z forézních důvodů v prvním trimestru těhotenství. U implantátů není vhodné přímo na ně umisťovat určité typy elektrod.