Jdi na obsah Jdi na menu

BIOREZONANCE

 

Biorezonance - je moderní metoda přispívající k harmonizaci organizmu.

1ctverecrao_7825_resized.jpg   

V Německu je mnohými lékaři, léčiteli a poradci zdravého životního stylu používána od roku 1977. Kombinuje poznatky tradiční čínské medicíny a kvantové fyziky.
Německé přístroje BICOM OPTIMA patří mezi špičku v biorezonanci. Jedná se o vysoce specializovaný přístroj. Pracuje na energetických úrovních s frekvencemi. 

 

Jak biorezonance funguje?

Zjednodušeně řečeno. Přístroj pomocí elektrod snímá energetické signály z lidského těla. Sejmuté signály frekvenčně analyzuje, následně frekvenčně harmonizuje a vrací do organizmu. Takto odstraňuje patologické frekvence z těla a dodává zdravé, čímž usnadňuje tělu spuštění autoregulace. Celý tento postup je bezbolestný a neinvazivní.

BICOM OPITMA má v sobě i přednastavené wellness programy. Jedná se o programy, které harmonizují biopole a vyrovnávají energie meridiánů. Například: uvolnění psychických zátěží, podpora hubnutí, vyrovnání energií, odstraňování energetických blokád, program na snížení následků stresu, vitalita, odrušení vlivu jizev, harmonizace čaker, vyrovnání jinu a jangu, harmonizaci proudění energie v meridiánech, podpora při odvykání kouření. Také umožňuje testování vhodnosti výživových doplňku a potravin.  

Zmenšením počtu patologických signálů v organismu pomocí biorezonančního přístroje Bicom OPTIMA se vyrovná biopotenciál lidského těla a tím dochází i k nastartování vlastních tělesných mechanismů vedoucích k regeneraci. Technologie biorezonance pracuje pouze s člověku vlastními signály.
 Kontraindikace tato metoda vzhledem ke svému principu nemá. Pouze z forenzních důvodů se nedoporučuje provádět biorezonanční terapii v prvním trimestru těhotenství. U lidí s kardiostimulátorem nebo implantáty se nedoporučuje umisťovat magnetické elektrody do blízkosti kardiostimulátoru nebo implantátu. Používání psychofarmak snižuje působení přístroje.

sch-sud.jpg
Biorezonance, může pomoci i s pestrou škálou zátěží, které oslabují naše organizmy. Každý máme určitou míru seberegulace a zásoby minerálů, které nám pomáhají zvládat negativní vliv našeho životního stylu. Někdy se soudek naplní a přeteče tak, jako je ukázáno na obrázku, a tělo pak není schopné pružně zvládat nároky, které na něm vyžadujeme. 

Biorezonance pravděpodobně neosloví zaryté materialisty, kteří nejsou ochotni připustit, že frekvenční, energetické působení na nás může mít viditelný vliv.

 

Jak se postupuje?

Na optimální harmonizaci je doporučováno několik sezení.
Během úvodního sezení v délce zhruba 120 minut se provádí biorezonanční mapování energetického pole, prvotní odrušení zátěží a blokád, odrušení energetického vlivu jizev, základní harmonizace a domlouvá se individuální revitalizační plán.

Následná sezení bývají podle domluvy a potřeby, zhruba po třech týdnech. Počet následných biorezonančních sezení a jejich délka závisí na individuální domluvě, vyladěnosti organizmu a subjektivních pocitech člověka.

V den biorezonančního sezení je vždy doporučeno konzumovat dostatečné množství vody, po sezení nepít alkohol, kávu, černý čaj ani žádné další stimulanty. A být v rámci možností bez stresu. Není vhodné přijít čerstvě najedený.
   V době biorezonančního sezení se nemůže používat mobilní telefon. (Nejlépe se úplně vypíná)

Na závěr krátké shrnutí. Během biorezonančního sezení se provádí monitoring, analýza a korekce frekvencí (elektromagnetického vlnění) lidského těla. Pokud se při biorezonančním sezení zjistí, že frekvence vysílané Vaším tělem nejsou harmonické, pomůže je BICOM OPTIMA vyladit pomocí "zdravých" frekvencí bezbolestně vyslaných do vašeho těla, tím podpoří možnost opětovného "nastarování" samoregulece.  

S pomocí BICOM OPTIMA Vám můžu v poradně pomoci například s:

- energetickým vyladěním organizmu 
- podporou hubnutí 
- zmírněním vlivu stresu
- vytestováním vhodnosti doplňků 

- únavou 
- odkyselením organizmu 
- podporou při odvykání kouření
- čakrovou harmonizací ...

 

Inspirovaná rozhovory se známými jsem napsala příspěvek, který popisuje mé zkušenosti s biorezonančními sezeními. Můžete si ho v PDF verzi přečíst ZDE

Více o biorezonanci jako takové se můžete dozvědět na stránkách našeho dodavatele BICOMU http://www.bicom-optima.cz  . Přístroje BICOM používají i někteří lékaři a veterináři, kteří připouští možnost léčení pomocí frekvencí, proto se na stránkách dodavatele objevují i slova jako pacient, léčení, diagnózy.
Naše centrum je poradenské, proto u nás tato slova nenajdete. 
Chodí za mnou lidé z různých důvodů, nicméně jste li vážně nemocní, doporučuji Vám pro klid Vaší duše vyhledat ordinaci lékaře, který krom běžné praxe nabízí i biorezonanaci. 
Osobně biorezonanci věřím, proto ji používám v rámci našeho wellness vylaďování.
Zde jsem popsala :  Jak jsem se dostala k biorezonanci - kopie.pdf